לעולם לא נשכח את התאריך 8.11.2010 כי זהו היום בו נולד בננו, ארי רפאל, הנס המדהים והבלתי ייאמן שלנו. נס שחיכינו, ציפינו והתפללנו עבורו במשך כל שמונה שנות הנישואים שלנו.

ארי רפאל נולד לאחר שבמשך כשבע שנים (!) ניסינו הכל  ברפואה הקונבנציונלית שכללה את כל הטיפולים האפשריים, כולל 7 הפריות חוץ גופיות אשר הותירו אותנו נטולי אנרגיות ונטולי כוחות נפשיים להמשיך. לפני כשנתיים אמרנו "לא עוד" ולקחנו פסק זמן מהמחטים, הזריקות, ההורמונים, הבדיקות, התורים הארוכים בבתי החולים, ההרדמות, השאיבות וההחזרות – כל מי שעברה את הטיפולים מבינה בדיוק על מה אנחנו מדברים.
 
נשארנו עם עצמנו ועם התקווה והאמונה שנצליח להשיג הריון בלי כל זה. אבל ההריון שלנו לא היה קורה בלעדייך, סיגל.
 
 

את היית נחושה, לפעמים אפילו יותר מאיתנו, שיהיה לנו ילד. כל הזמן חזרת ואמרת שאת רואה אותנו עם הרבה ילדים, כשצווחות של קטנטנים ברקע ואנחנו עייפים ומרוטים בגלל העבודה הרבה שתפקוד אותנו בהמשך. האמת  שבהתחלה היינו די סקפטיים, אבל רמת התיקשור שלך והדיוק בדברים שאמרת במהלך התיקשורים לא הותירו בנו ספק שאת פשוט רואה את העתיד שלנו, הרבה לפני שהוא התרחש, הרבה לפני שהרשינו לעצמנו להאמין בו.
 
התחלת לטפל בנו במסירות ובאהבה כאילו היינו ילדייך הפרטיים, השקעת בנו ימים ולילות, טלפונים וביקורים בלתי פוסקים, הפחת רוח חיים במפרשינו והחדרת אמונה בליבנו.

טיפלת בנו במשך 3 חודשים בלבד,שלושה חודשים!  והלא יאומן קרה!  בבדיקת הריון ביתית ראינו שני פסים, לראשונה בחיינו!  מיותר לציין שחשבנו שאנחנו לא רואים טוב, ובטח יש טעות בבדיקה, שהרי מעולם לא זכינו לראות בדיקת הריון חיובית. תמיד ההריונות היו של אנשים אחרים – חברות, אחיות, בנות דודות, אף פעם לא שלנו. ההתרגשות הייתה עזה! התפללנו שההריון הזה יימשך ויתקדם והעובר יתפתח ויהיה בריא, ואת תמיד היית שם בשבילנו – לחזק, לטפל, לתמוך, לעודד. תמיד אמרת שהכל בסדר והעובר תקין, גם כשחשבנו שיש איזו בעיה, וכמובן שצדקת.
 
עוד הגדלת לעשות כשתארת את בננו האהוב בעודו ברחם  תיאורים מדוייקים ומפורטים, אמרת שיהיה בלונדיני, דומה לאביו, תארת בדיוק את גודלו, משקלו ותנוחותיו המשתנות ברחם, תארת אפילו את מזג רוחו – אמרת שהוא ילד קשוב, מתבונן, ואכן, כשנולד וגדל קצת ראינו שכל מה שאמרת אכן נכון.
את מחוללת ניסים. אני קוראת לך לפעמים "מכשפה", אבל מכשפה טובה, פיה, אם אפשר לומר, שהרי כל מה שאמרת לנו אכן התגשם.
היום אנו הורים לארי רפאל, הילד המדהים שלנו, הילד האהוב, עליו אנו מודים  לאלוהים מדי יום ועל כך ששלח אותו ואותך לחיינו, ובקרוב תגיע לעולם,  בע"ה, אחותו הקטנה, שגם אותה חזית עוד בזמן  הטיפולים עם ארי.

ואם נבואתך תתגשם במלואה אנו אכן נהיה עייפים וטרוטי עיניים, סחוטים ומאושרים עם כל ילדינו שעוד עתידים להגיע, אמן אמן ואמן!


תבורכי ותמשיכי לגרום אושר לאנשים אוהבים אותך מאד ושמחים להיות חברים טובים שלך
באהבה ענקית - 
ירון ואיריס סגל, מושב אביאל  052-2814690
 
 
 
© כל הזכויות שמורות, אין לצלם, להעתיק או לשכפל
סיגל ששון | טלפון: 050-837-7223 | דוא"ל sigals17@walla.com | כתובת: מושב עמיקם, רחוב נרקיס 27

ניתן ומומלץ לעקוב אחרי גם דרך הפייסבוק לעדכון לגבי סדנאות, הרצאות ועוד : לפייסבוק לחץ כאן >